4 Views

Koszulki dla informatyków

Zabawne koszulki

Ogólnie informatycy są uznawani za grupę osób ze specyficznym poczuciem humoru. Stereotyp także określa ich jako pryszczatych, otyłych w okularach ludzi, którzy nie robią nic poza śmianiem się ze specjalistycznych żartów czy grania w gry.
Jak dobrze, że to tylko stereotyp. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Informatycy to też ludzie, wielu z nich idealnie się wkomponowuje w otaczającą nas rzeczywistość i zarabiają bardzo duże ilości pieniędzy za wykonywane przez nich zlecenia. Faktem jest to, że programowanie jest skomplikowaną pracą i wymaga poświęcenia znacznej ilości czasu, dlatego fajnym pomysłem urozmaicenia tej pracy, mogą być koszulki.

Nie takie zwykłe, podstawowe koszulki, a koszulki dla informatyków z humorem, który jest doskonale rozumiany w tej grupie. Ostatnio widziałem właśnie jedną z takich, na której była przedstawiona para młoda i napis game over. To całkiem ciekawa propozycja, aby trafić do tej grupy odbiorców, ponieważ nie powstaje zbyt duża liczba gadżetów skierowana do tej grupy konsumentów.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top