28 Views

Suknie na sylwestra

Suknie na sylwestra
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Suknie na sylwestra

Nie znam się na modzie, nie wiem co obecnie jest trendy, a co nie. Chciałbym jedynie przedstawić co w moim mniemaniu jest najlepszym wyborem. Suknie na sylwestra trzeba kupić na pewno jakiś czas wcześniej. Nie tydzień, ale minimum dwa. Sprawdzić jak leży, czy pasuje, etc. Dobrym rozwiązaniem jest również uszycie takiej sukni na zamówienie – osobiście wydaje mi się najlepszym.

Najchętniej widział bym panią w sukni czarnej. Jednolitej, z odsłoniętymi plecami, ale bez przesady. Tak 2/5 odsłoniętych pleców. Suknie na sylwestra powinny być przede wszystkim wygodne. Dobrze dopasowane i ciasno leżące na kobiecie. Zbędne dodatki, typu jakieś falbanki, kwiatki tu, kwiatki tam są według mnie zupełnie zbędne. Suknia prosta, ładna, błyszcząca, wyróżniająca się z tłumu.

Najlepiej, aby każda suknia wyróżniała się z tłumu, wtedy jest na co konkretnie popatrzeć. Wszystkie są różne i na każdej trzeba zawiesić na dłużej oko.
Na sylwestra nie odpowiadają mi sukienki czerwone bądź beżowe. Sylwester kojarzy się przede wszystkim z nocą, dlatego suknia powinna być w najciemniejszej czerni. Tylko w takiej sukni zobaczę moją kobietę na sylwestrze. Zachęcam również do kierowania się moim zdaniem.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 543 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top