18 Views

Zdrowie koleżanki

Zdrowie koleżanki
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Ostatnio zauważyłam, że moja koleżanka z pracy bardzo zbladła i schudła. Także szybciej się męczy i ogólnie widać, że z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Martwiłam się o nią, ale nie chciałam naciskać pytaniami, żeby nie wyjść na osobę wścibską. Delikatnie ją obserwowałam, żeby jej pomóc, jeśli będzie taka potrzeba.
Pewnego dnia jednak zasłabła w pracy i zabrało ją pogotowie. Wtedy już wiadomo było, że nie jest z nią najlepiej. Pojechałam do niej do szpitala i tam już bez ogródek zapytałam o jej zdrowie. Rozpłakała się i powiedziała, że już od dawna choruje na nowotwór, ale zależało jej na tym, aby nie stracić pracy. Wydawało mi się to dość zrozumiałe.
Szybko została poddana leczeniu antynowotworowemu. Ciężko znosiła tę kurację, ale w pewnym momencie nastąpił przełom i poczuła się nieco silniejsza. Bardzo powoli zaczęła wracać do zdrowia, oczywiście długo czuła się osłabiona, ale z każdym dniem jej zdrowie poprawiało się. Mam nadzieję, że teraz wszystko zmierza ku dobremu i ona wyzdrowieje.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 543 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top