136 Views

Aldo red pump

Buty

Jestem bardzo wysoka i to tego mam duży rozmiar buta bo aż czterdzieści jeden. Zawsze miałam problem z kupnem butów, bo jak już wspomniałam mam dużą stopę, to do tego mam bardzo szerokie podbicie, przez co ciężko jest mi zakupić buty, które będą eleganckie i wygodne.
Zazwyczaj para wystarczała mi na parę tygodni, ponieważ pękały lub powodowały pojawianie się pęcherzy. Mimo iż lubię chodzić w szpilkach musiałam z nich zrezygnować na rzecz balerinek, bo ból był nie do zniesienia.
Ostatnio podczas lunchu z moją koleżanką, zeszłyśmy właśnie na temat obuwia, poradziła mi abym weszła na stronę internetową buty Red Pump i zapoznała się z ich ofertą, ona od lat kupuje u nich i jest zawsze zadowolona, nie tyle z jakości która jest na najwyższym poziomie co z dostawy, która jest zawsze ekspresowa, poza tym mówi, że zawsze w razie problemów czy wątpliwości zawsze może liczyć na pomoc konsultanta.
Idąc za jej radą, zamówiłam jedną parę na próbę, aby sprawdzić czy miała rację. Dostawa przyszła dwa dni później, i powiem szczerze, że żałuję iż tak późno się o nich dowiedziałam, ponieważ to na pewno nie będzie jedyna para którą u nich kupiłam.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top