13 Views

Avon katalog 16 2015

Kosmetyki Avon

Avon jest jedną z najstarszych na świecie firm zajmujących się pielęgnacją skóry. Firma ta od lat istnieje w świadomości konsumentów, często możemy trafić na jej reklamy i kampanie w telewizji.
Chociaż firma Avon jest znana jako firma zajmująca się pielęgnacją skóry, oferuje ona szeroką gamę produktów, między innymi do makijażu, ale są to też perfumy i produkty do pielęgnacji włosów. Jeśli chcemy się z nimi bliżej zapoznać, wystarczy, że sięgniemy po katalog Avon.
Dowiemy się z niego, na przykład, że w kategorii produktów do pielęgnacji skóry Avon zawiera kilka marek, takich jak ANEW i Clearskin. To rozróżnienie pomaga firmie kategoryzować produkty w określonych liniach – a jest to bardzo przydatna funkcja w działaniach marketingowych, które obejmują regularnie specjalne promocje.
Cena produktów do pielęgnacji skóry Avon może się znacznie różnić w zależności od konkretnego produktu i od tego, czy kupowany jest zestaw do pielęgnacji skóry. Jednak Avon jest zazwyczaj uważany za jedną z tańszych opcji dla konsumentów.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top