266 Views

Moda męska na ulicy

rp_moda13.jpgChodząc po ulicy jednego z większych polskich miast można zauważyć jak bardzo zmieniło się postrzeganie mody przez mężczyzn. Po erze mody metroseksualnej ulice zdominowali mężczyźni drwaloseksualni oraz eksperymentujący z klasycznymi garniturami lub samymi nawet marynarkami.

Bardzo często moda jaką można obserwować poza elementami klasycznymi uzupełnia je o fantazyjne wzornictwo, kolorystykę czy też fryzurę. Do łask wracają łososiowe marynarki noszone do eleganckich spodni i niemalże roboczych butów. Dodatkowo jeszcze bardzo popularna broda oraz fryzura w stylu lat 50′.

Niesamowity jest fakt powrotu elementów ubioru czy też właśnie wizerunku popularnych nie kilka lat temu, ale bardzo mocno klasycznych, jak chociażby wspomniana wcześniej fryzura, Pompadour. Nie jest to zły trend. Nareszcie styl lat 90′ ubiegłego wieku szeleszczący kreszowym dresem odchodzi w zapomnienie i w końcu nikt nie będzie musiał starać się zrozumieć historii tego swetra. Moda weszła w okres, w którym sam wygląd opowiada historię.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

1 COMMENT
  1. koszulki polo z nadrukiem

    Prawie codziennie odwiedzam ten wasz blog…

RELATED ARTICLES

Back to Top