31 Views

Obrączka z czarnego tytanu

W kategorii biżuteria tytanowa od wczoraj dostępne są w naszym sklepie bardzo eleganckie i wyjątkowe obrączki z czarnego tytanu! Jest to absolutna nowość w naszym kraju, a nasycona barwa i głęboki, grafitowy połysk, zapierają dech w piersiach. Obrączki w chwili obecnej dostępne są tylko i wyłącznie na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi ok. 30 dni.

Czarne obrączki tytanowe

Jeśli nie znają Państwo jeszcze tytanu jako materiału jubilerskiego, polecamy krótką informację na ten temat.

Tytan – lekki metal, posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną, odporny na korozję, działanie wody morskiej i chloru. Ze względu na trwałość, w ostatnich latach, tytan staje się coraz popularniejszym materiałem używanym w jubilerstwie, podczas gdy do niedawna był uznawany za metal zbyt trudny do obróbki i kształtowania skomplikowanych i precyzyjnych wzorów. Jednym z najszybciej rosnących segmentów rynku jubilerskiego są obrączki, spinki, zawieszki i bransolety wykonane z tytanu. Główną zaletą wyrobów tytanowych jest fakt, iż nie wywołują reakcji alergicznej oraz nie ulegają zniszczeniu (pociemnieniu) w środowiskach wodnych (np. baseny).
Charakteryzuje się niezwykłą lekkością (jest ok. 45% lżejszy od stali) i wytrzymałością. Jest to jeden z najtwardszych metali – w porównaniu ze stalą, złotem, srebrem i platyną jest dużo bardziej odporny na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top