15 Views

Program stomatologiczny

Najwcześniejsze ślady ingerencji w jamę ustną odkryto w szczątkach mężczyzny we włoskich Dolomitach. Szacuje się, że było to czternaście tysięcy lat temu! Ówczesny pra-stomatolog próbował ostrym narzędziem usunąć zmiany próchnicze z zębów pacjenta. Innym ciekawym przykładem dbania o zęby jest przypadek sprzed około dziewięciu tysięcy lat kiedy to pewien śmiałek poddał się borowaniu oraz wypełnianiu ubytków. Miało to miejsce na terenach dzisiejszego Pakistanu, co świadczy o tym, że dbanie o zęby nie zależy od miejsca zamieszkania – każdy człowiek pragnie mieć piękny uśmiech!
Dzisiaj na szczęście nie musimy uciekać się takich metod. Coraz więcej klinik oferuje nam pełny program stomatologiczny zapewniający profesjonalną opiekę. Leczenie endodontyczne, ortodoncja, parodontologia, chirurgia stomatologiczna – to tylko część pakietu stomatologicznego oferowanego przez współczesna medycynę.
Dzisiaj już każdy z nas może cieszyć się pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechem. Koniecznie zapytaj swojego lekarza o pakiet stomatologiczny!

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top