161 Views

Red Pumps – karny za niewylogowanie

Co założyć na randkę.

Odwieczna zagwozdka wszystkich kobiet. Jak ubrać się na romantyczną randkę z ukochanym. Oczywiście strój, jaki dobierzemy, powinien przede wszystkim pasować do miejsca, w które planujemy się wybrać. Co innego pasuje bowiem na wspinaczkę górską, a co innego na spotkanie w kawiarni. Skupię się tutaj jednak na tej drugiej opcji.
Strój, w którym chcemy się wybrać na ciastko i kawę, powinien być oczywiście dopasowany do naszego stylu. Warto jednak w tym przypadku postawić na delikatną sukienkę, niezbyt kusą, ale też niezakrywającą nas od szyi po stopy. Wybór sukienki typu midi będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli jesteśmy już przy stopach, z pewnością bosko będą wyglądały na nich buty Red Pump.
Do delikatnej, najlepiej jednokolorowej sukienki warto również dobrać dodatki. Tutaj jednak nie należy przesadzać. Zakładanie kompletów kolczyki, naszyjnik, bransoletka, jest naprawdę niemodne. Najbezpieczniej będzie wybrać jedno z nich. Do tego wszystkiego delikatny, dziewczęcy makijaż sprawią, że będziemy z pewnością wyglądały lekko i świeżo.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top