63 Views

Skórzana kurtka ciągle modna

Atutem dobrze wykonanych skórzanych kurtek jest ich trwałość i ponadczasowość. Dobrze skrojona kurtka nadaje się zarówno na jesienne, chłodne dni, jak i na początki zimy. Ważnym elementem przy wyborze kurtki jest dopasowanie jej długości do sylwetki mężczyzny. Krótkie kurtki zdecydowanie bardziej pasują do mężczyzn młodych, dynamicznych a przede wszystkim szczupłych. Panom ustatkowanym, eleganckim oraz bardziej rozbudowany poleciłabym kurtki dłuższe, sięgające ud. Eleganckie skórzane płaszcze powinny być wybierane przez mężczyzn lubiących awangardowy styl ubierania, romantycznych i oryginalnych.
Dobrze wybrana kurtka skórzana może służyć właścicielowi nawet kilka lat, dlatego przy jej wyborze sugerowanie się ceną z pewnością nie daje gwarancji zadowolenia z zakupu.

Jeśli lubisz ubierać się na sportowo wybierz kurtkę z kilkoma naszytymi kieszeniami z patką i guzikiem, odpinanym kapturem i patkami na ramionach. Elegancję zapewni kurtka z wpuszczonymi kieszeniami, bez elementów ozdobnych i efektownych zamków.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top