Zwroty i wymiany

       WARUNKI ZWROTU

      Klient (konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie www.redpums.pl produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów ustawy z 30 maja 2014 o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827 )

     Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (pudełko powinno być zapakowane w papier , karton lub inny materiał zabezpieczający przed uszkodzeniami).

      Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem w sposób niewykraczający poza konieczny do stwierdzenie charakteru, cech i funkcjonowania Produktu)

      Konsument zobowiązany jest złożyć pisemne lub elektroniczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

     Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu ( czyli koszt odesłania Produktu do Sprzedawcy)

     Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni zwraca Klientowi dokonane przez niego płatności.

     Sprzedający dokona zwrotu kupującemu kwoty w wysokości: kwoty za towar plus koszty dostawy z paragonu jeśli klient zwraca całe zamówiene, w przypadku częściowego zwrotu zamówienia koszty dostawy pozostają przy niezwracanym produkcie i nie podlegają zwrotowi). 

    Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

Towar podlegający zwrotowi należy odesłać na adres:

Red Pumps Aneta Babecka

Ul. Spedycyjna 22 lok. 118

03-191 Warszawa

Tel. 536 999 309

Email: redpumpsallegro@gmail.com

 

      WARUNKI WYMIANY

      W sklepie www.redpumps.pl wymiana towaru polega na zwrocie wybranych artykułów i złożeniu kolejnego zamówienia. Jeśli zamówiłeś produkt i okazał się̨ np. za duży, skorzystaj z procedury zwrotu. W każdej chwili możesz zamówić wybrany artykuł w innym rozmiarze lub kolorze w miarę jego dostępności.

       Zwrotu pieniędzy dokonujemy jak najszybciej, nie później niż̇ w przeciągu 14-ciu dni od otrzymania przez nas przesyłki.