455 Views

Wiązanie krawata

Wiązanie krawata (2)Dzisiaj coraz większą uwagę przywiązujemy do detali w ubiorze. Takim istotnym detalem jest właśnie wiązanie krawata. Inne bowiem węzły przeznaczone są do szerokich kołnierzyków, inne do wąskich. Węzeł należy także dobrać do rodzaju krawata oraz wyglądu mężczyzny bądź kobiety.

Jednym z oryginalniejszych węzłów jest węzeł Onassis. Jest to dość skomplikowany węzeł i ponadto trzeba spełnić pewne warunki, aby wyglądał efektownie, jednak kiedy już je spełnimy na pewno zadziwimy znajomych i współpracowników.

Jakie to są warunki? Przede wszystkim krawat musi być stylowy, najlepiej jednokolorowy, lekki i o normalnej grubości. Koszula zaś powinna mieć kołnierzyk o szeroko rozstawionych koniuszkach.

A na jakie okazje jest on najlepszy? Zdecydowanie nie nadaje się on na co dzień do pracy. Natomiast świetnie będzie prezentował się na balu albo wtedy, gdy chcemy zagrać rolę ekscentrycznego milionera. Dobrze będzie także wyglądał podczas wszelkich niezobowiązujących spotkań. Ponadto świetnie nadaje się on dla kobiet. Podane wyżej powody zdecydowanie powinny zachęcić wszystkich noszących krawaty do nauki tego węzła.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top