14 Views

Zafunduj sobie spojrzenie hollywoodzkiej gwiazdy

Długie i zalotnie podkręcone rzęsy są wyjątkową ozdobą każdej kobiety. Niestety nie każda posiada naturalnie efektowną oprawę oka, dlatego warto zafundować sobie… sztuczne rzęsy!

Salony kosmetyczne od wielu już lat oferują zabiegi przedłużania rzęs, głównie metodą tak zwaną 1:1. Jest to bardzo precyzyjny sposób na wzbogacenie naszych naturalnych rzęs o dodatkowych około 100 sztucznych rzęs. Co więcej, nasza oprawa oka wygląda przy tym zawsze… naturalnie i zalotnie!

Zaufaj kosmetyczkom

O przedłużaniu rzęs krąży wiele różnych faktów i mitów. Metoda przedłużania rzęs sposobem 1:1 cały czas jest udoskonalana przez coraz to lepsze akcesoria i produkty do tego kosmetycznego zabiegu. Jeśli przedłużanie rzęs wykonane jest dobrze, precyzyjnie i profesjonalnie, to nie powinno ono w znaczy sposób wpłynąć na nasze naturalne rzęsy, a sztuczne rzęsy nie powinny ich w znaczny sposób osłabić. Co więcej, takie sztuczne rzęsy powinny być wodoodporne (czyli odporne zarówno na krople deszczu jak i na łzy), i bez problemu powinno dać się je malować normalnym tuszem.

Jednym słowem posiadanie takiej wzbogaconej oprawy oka nie powinno przysparzać nam żadnych problemów, a wręcz przeciwnie – może to pomóc zaoszczędzić nam czas poświęcany na codzienne tuszowanie swoich naturalnych rzęs. Bardzo możliwe, że po przedłużeniu rzęs stanie się to po prostu nie potrzebne, gdyż sztuczne rzęsy będą w bardzo widoczny sposób podkreślać nasze oczy.
sztuczne rzęsy
Metoda 1:1

Jest to najpopularniejsza metoda przedłużania rzęs. Polega ona na tym, że kosmetyczka do każdej naszej naturalnej rzęsy – dokleja sztuczne rzęsy. Ostatecznie jest ona w stanie dokleić pakiet około 100 pojedynczych sztucznych rzęs. Doklejanie rzęs jest bezbolesne i nie powinno negatywnie wpłynąć na stan naturalnych rzęs.

Zabieg przedłużania metodą 1:1 trwa około 2–3 godzin, ale dzięki temu możemy zyskać naprawdę wiele. Efektem będzie nie tylko zdobycie wyrazistej i zalotnej oprawy oczu, ale również oszczędność cennych minut, jakie rano poświęcamy na dokładne tuszowanie naszych naturalnych rzęs. Po zabiegu przedłużania bardzo wiele kobiet rezygnuje z tego porannego rytuału, gdyż jest on im już po prostu niepotrzebny.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top