20 Views

Uwolnij swoje stopy!

W gorące, letnie dni najchętniej chodzilibyśmy ubrani w przewiewne koszulki, krótkie spodenki i lekkie obuwie. Upały szczególnie mocno dają się odczuć naszym stopom, które odziane w skarpety i zabudowane obuwie – zwyczajnie się męczą – puchną i drętwieją. Nie pozostaje nam więc nic innego jak wybór wygodnych, wykonanych z naturalnych materiałów, lekkich sandałów.

Różnorodność tego rodzaju asortymentu z pewnością pomoże przy ich wyborze. Przede wszystkim powinny pasować do stylu, który sobą reprezentujesz. Na rynku dostępne są sandały sportowe, które pasują do wszelkiego rodzaju sportowych, krótkich (lub długości 3) spodenek i t-shirtów. Tego rodzaju obuwie idealnie nadaje się na wyprawy rowerowe i długie spacery po lesie.

Sandały bardziej eleganckie pasują do lnianych długich spodni i przewiewnych marynarek. Wykonane z najwyższej jakości włoskich skór dają nam pewność trwałości, elegancji i oryginalności. Generalnie sandały to obuwie niemile widziane przez pracodawcę, do pracy wybieramy zatem obuwie zabudowane. Widok gołych stóp w pracy przeczy przyjętym zasadom savoir-vivre. Sandałów nie nakładamy także przy okazji wypadu do restauracji czy na pierwszą randkę.

Bardzo popularne japonki zostawiamy na wyjazd nad wodę. W nadmorskich miejscowościach widok pana w japonkach z pewnością nikogo nie zaskoczy. Miejska moda wyklucza męskie japonki, jakkolwiek atrakcyjne by one nie były.
Nowością na rynku niepełnego obuwia są sandały o …zapachu waniliowym. Podeszwa takich sandałów wykonana jest z waniliowca, który wydziela słodki aromat wanilii. Wykonane z solidnych materiałów świetnie nadają się nawet na krótkodystansowe wypady w góry.

Sandały to bardzo dobry wynalazek, pozwól więc swoim stopom w letnie dni odpocząć i po pracy od razu wyskakuj z pełnego obuwia.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 655 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top