160 Views

Dlugie modne sukienki

Dlugie modne sukienki
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Dlugie modne sukienki (8)Czy długa suknia nadaje się na studniówkę? W erze sukienek bez pleców, boków i prawie bez przodu warto pójść nieco pod prąd i założyć klasyczną, długą suknię. Nie musi ona wcale trącić myszką. Jak wybrać dlugie modne sukienki na studniówkę?
Najważniejszy jest tu materiał. Najbardziej klasyczny to chyba tafta, bądź satyna. Delikatnie błyszczące tkaniny wyglądają pięknie zarówno na szerokich dołach, jak i w prostych sukienkach. Ciekawie również wygląda satynowy dół z kontrastową górą, np: ozdobioną koralikami.
Suknia może być wykonana także z cekinów. Bardzo już wtedy zwraca uwagę, dlatego cekiny powinny pokrywać jedynie dolną połowę kreacji. Nie wyglądają też zbyt dobrze cekinowe suknie typu bombka. W tym przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się brokat.
Ostatnio popularność zdobywa lekki tiul. Subtelnie opływa on sylwetkę i pięknie wygląda w tańcu. Sprawdza się zarówno u niskich, jak i wysokich dziewczyn. Najciekawiej prezentuje się w wersji pastelowej.
Wybór sukni na studniówkę to najczęściej pierwszy wybór poważnej kreacji. Obecnie jednak wybór ten jest bardzo ułatwiony i każda maturzystka wybierze coś dla siebie.

Ciekawe artykuły tematyczne online o modzie:

About the author:
Has 543 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top